hollendery na brzdove trubicky 77 280Z

kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odpovědět
STRM
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. črc 2018 0:25:23

hollendery na brzdove trubicky 77 280Z

Příspěvek od STRM » čtv 12. črc 2018 23:38:38

Zdravím pánové,
jsem tu nováček takže se zatím jenom orientuji v celé struktuře fóra- objevuji. Takže jsem rád, že se mi podařilo vytvořit alespoň tento příspěvek :)
Později chci ještě přidat foto mého drobecčka ;)

Chci poprosit o radu. Kde se dají tady v čr sehnat zobrazené holendry na brzdovè trubičky na 280Z 1977? Bohužel moje původní dopadli, jak můžete vidět na obrázku... byly moc zatuhnutè… :oops:
Dají se vůbec sehnat anebo musím opravovat celé vedení?

Díky předem za pomoc!
Jakub

Uživatelský avatar
T-pack
Příspěvky: 224
Registrován: sob 12. srp 2017 13:17:55
Bydliště: Letovice

Re: hollendery na brzdove trubicky 77 280Z

Příspěvek od T-pack » pát 13. črc 2018 11:36:48

Taktéž zdravím.Chtělo by to uvést nějaké parametry.Podle foto mi to připadá na závit 10x1,5 nebo1 - již nevím.Co se týče bzdových komponent,vždy jsem se obešel na www.bekas.cz Mají poměrně široký výběr.Jinak tohle je lehce vyrobitelné na soustruhu,takže pokud máš v okolí nějakého soustružníka,obrať se na něj.Jde o to,že budeš muset roztemovat znovu konec trubky,nebo vyrobit zcela novou,poněvadž jsi ji určitě zkrátil.Na tohle jsou sady.Mají je většinou automechanici,anebo se obejdeš určitě právě na té adrese víše.

STRM
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. črc 2018 0:25:23

Re: hollendery na brzdove trubicky 77 280Z

Příspěvek od STRM » pát 13. črc 2018 20:53:54

PARADA!!
tohle je presne to, co jsem potreboval, diky!
jde s nejvetsi pravdepodobnosti o M10x1 zavit, ale je trochu volny, takze si nejsme jisti. Nevis s jistotou, jaky zavity se pouzivaly na DATSUNECH? Mmetrika nebo palce?

Mam tatika se soustruhem, ale jeden zkusebni dil (na obr.) tam byl lehce volny, tak jsem chtel koupit originaly, abych mu taky usetril praci, kdyz se to da koupit. Kdyz nebudou mit, tak to vyrobime.. ;)

Ale link vypada velmi dobre, i do budoucna se bude urcite hodit!
Dik T-packu!

STRM
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. črc 2018 0:25:23

Re: hollendery na brzdove trubicky 77 280Z

Příspěvek od STRM » ned 15. črc 2018 0:22:43

T-packu, dekuju- dneska jsem u BeKaS objednal co jsem potreboval.
Poradili mi- sroubeni se na Datsunech pouziva SE1106 pokud to pro nekoho bude uzitecne :)

Cau Jakub

Odpovědět