Kde sehnat spravna loziska pro zadni napravu na 240Z?

kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Uživatelský avatar
T-pack
Příspěvky: 224
Registrován: sob 12. srp 2017 13:17:55
Bydliště: Letovice

Re: Kde sehnat spravna loziska pro zadni napravu na 240Z?

Příspěvek od T-pack » úte 26. pro 2017 19:46:11

Zdravím všechny a přeji krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v Novém roce.
Co se týče ložisek na zadní nápravu,tak to RLS 10 mě vyšlo na 480,- Kč a to druhé B31Z-16 C4 raději ani nebudu uvádět.Tvrdošíjně jsem trval na japonci,tak ho mám.Jinak je to vlastně stejné ložisko jako RLS 10,jen s tím vnitřním předsazeným kroužkem.Řešil jsem dilema (stejně jako W.guy),že bych tam dal podložku,ale soustružit nějakou 14 ocel,pak to zušlechťovat a brousit - na to nemám podmínky a z nezušlechtěného mat.(třeba ocel 19),to zase nevím,zdali by se to časem nevymačkalo.Ikdyž z mé strany asi zbytečná opatrnost a klasický kroužek by to zřejmě vydržel.Holt brouček v hlavě mi neustále vrtal,tak jsem nakonec zvolil tu dražší variantu.Mám pocit,že Z car Depot nabízí tohle ložisko od NTN,což by mělo být dobré.Exvalos sídlí v Lanškrouně,takže pokud by bylo něco potřeba,jezdím přes něj cca ob 14 dní.
S forem je to těžké.Idea pomáhat jeden druhému je krásná,žel v dnešní době se již pomalu vytrácí.Proto jsem rád i za těch pár lidiček,co zde přispívají.Spíše mám obavy,zdali při nevelkém rozšíření tohoto krásného vozu v našich "luhách a hájích" těch lidiček prostě více není.Mnoho z nich ani fora nesledují a Ti ostatní jsou jen uživatelé,kteří jezdí a nezajímá je technická stránka věci,natož pak sdílení rad a informací.

Odpovědět